Son Şampiyon Sezonu Açtı

Son Şampiyon Sezonu Açtı

Son Şampiyon Sezonu Açtı

VakıfBank Spor Kulübü yeni sezon açılışında medya temsilcileriyle bir araya geldi. Geçen sezon katıldığı tüm turnuvaları kazanan VakıfBank Spor Kulübü, yeni sezonun açılışında basın mensuplarıyla bir araya geldi. VakıfBank Spor Sarayı’ndaki toplantıda Melis Gürkaynak’a veda süreci yaşandı. Toplantıya VakıfBank Genel Müdürü ve Spor Kulübü Başkanı Abdi Serdar, kulüp yöneticileri, teknik ekip ve sporcular katıldı. Abdi Serdar Üstünsalih, “Geçen sezon elde ettiğimiz tüm başarılar şanlı tarihimize altın harflerle yazıldı ama şimdi yeni sezona aynı hedeflerle 0’dan başlıyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bir önceki Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonu Vakıf Bank Spor Kulübü, yeni sezon açılışında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Vakıf Bank Spor Sarayı’ndaki törene yeni transferle katılan sarı-siyahlı ekip, tüm kadrosuyla efsane kaptan Melis Gürkaynak’ı onurlandırmayı başardı.

Konferansta konuşan Vakıf Bank Genel Müdürü ve spor kulübü başkanı Abdi Serdar Üstünsalih, “Bu salonda en son görüştüğümüzde 35. sezonunu beş kulvarda beş kupayla tamamladı. Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonası takımları, karşınızdayım. Şimdi yeni sezonun başlangıcında yepyeni zaferlerle doldurmak için tarih kitabında yeni bir sayfa açıyoruz. Spor günümüzde sadece dünde ibaret değil “Bizler Bunu en iyi bilen kulüplerden biri konumundayız. Geçen sezon elde ettiğimiz tüm başarılar şanlı tarihimize altın harflerle yazıldı ama şimdi yeni sezona aynı hedeflerle sıfırdan başlıyoruz.” Yeni sezona iyi bir başlangıç yapan takım bu senede kupaların favorisi konumunda bulunuyor. Deneme bonusu

Spor