İthal Retro Havlupanlar

İthal Retro Havlupanlar

Banyolarımızda, mutfaklarımızda, diğer bir deyişle ıslak mekanlarda en büyük sıkıntımız radyatör koyacak yerlerin azlığı ve ıslanan havlu ve tekstillerin kurumadığı için rutubet, küf ve koku oluşturmasıdır.

İthal banyo radyatörü ve mutfak radyatörleri günümüzdeki popüler adıyla havlupanlar, ilk olarak Avrupalı ve Amerikalı lüks otel zincirlerinde vücut ve yüz havlularının kurutulması ve nemlerinin alınması için kullanılmaktaydılar. Zaman içerisinde bu konfor evlerimize ve ofislerimize de girdi. Doğru ölçülerde kullanıldıkları taktirde, hem tekstil ve havluları ısıtarak nemini alırken hem de bu mekanları ısıtmaktadırlar. Böylelikle konforlu banyo, mutfak veya duş alanları ile yaşamaktayız.

Havlupanlar, bakır, pirinç, alüminyum ve çelikten üretilmektedirler. Ayrıca kullandıkları ısı kaynağına göre de sıcak su veya elektrik ile ısı vermektedirler.

Maxroom klasik ve ithal retro havlupan koleksiyonu, yukarıda yazılan bütün havlupan çeşitlerini sunmaktadır. Amerika ve İngiltereye ihracatı yapılan yerli pirinç radyatörleri ile İtalyadan ithal ettiği pirinç radyatörler, klasik ve retro stillerin en güzel örneklerini sunmaktadırlar. Pirinç havlupanlar, retro stillerinin haricinde paslanmama özellikleri ile çok uzun yıllar hizmet etmektedirler. Diğer bir deyişle evladiyelik radyatörlerdir. Ayrıca İtalyan pirinç havlupanlar, kullanıcıların isteğine göre her türlü ölçüde ve ısı veriminde üretilebilmektedir.

Retro prinç radyatörler, genelde sıcak sulu sistemler ile kullanılmaktadırlar. Su tesisatı çekilmemiş banyo ve mutfaklarda ise her ihtiyaca uygun ısı veriminde elektrikli havlupanlar üretilebilmektedir.

Pirinç havlupanlar, pahalı oluşlarının yanında çok uzun ömürlüdürler. Bunna mukabil, karbon çelik havlupanlar ucuzdurlar, fakat paslanmaya en açık havlupanlardır. Dolayısıyla ömrü en kısa havlupanlardır. Alüminyum havlupanlar ise orta fiyat mertebesinde ve alüminyumun paslanmama özelliği sayesinde çelik havlupanlara göre daha uzun ömürlüdürler.

Klasik pirinç radyatörler, pirinç vana koleksiyonu ile birlikte kullanıldıklarında onlarca yıl sorunsuz, konforlu bir kullanım sunmaktadırlar.

Maxroom yerli ve ithal banyo radyatörleri için 0850 225 05 09 numaralı telefondan ya da https://www.maxroom.net/havlupan-towel-rail adresten bilgi alabilirsiniz.

Moda ve Yaşam