Tiktok’ta Hediyeler Ne İşe Yarar

Tiktok’ta Hediyeler Ne İşe Yarar

Tiktok’ta Hediyeler Ne İşe Yarar

Tiktok’ta eğlenceli zamanlar geçirirken para kazanmak, sistemin cazibesini artırıyor. Tiktok’ta kullanıcılar arasında gönderilen hediyeler, gerçek paraya dönüştürmenin ve platformdan para kazanmanın en kolay yöntemidir. Peki ne hediyeler vardır ve fiyatları ne kadardır? İşte detaylar.

Tiktok’ta Hediyeler Kaç TL?

Tiktok hediyelerini almak ve şahane kazançlar sağlamak için daha çok beğeni almanız gerekiyor. Takipçi sayısı yüksek olan ve etkileşim oranları gelişkin olan kullanıcılar, aldıkları hediyeleri biriktirerek Dolar üzerinden kazanç sağlayabilir.

Tiktok’ta hediyeler arasında;

  • Sun Cream 50 Jeton 4,80 TL
  • Çay 50 Jeton 4,80 TL
  • RainBow 100 Jeton 9,60 TL
  • Ayıcık 100 Jeton 9,60 TL

Gibi seçenekler bulunuyor. Birbirinden sevimli hediyeleri biriktirerek, nakit paraya dönüştürebilirsiniz. Bayigram Tiktok beğeni satın al paketi, daha çok hediye almanız için binlerce like kazandırıyor.

Tiktok 1000 İzlenme Kaç TL?

Tiktok’ta ancak 1000 takipçi ve 1000 beğeniden itibaren para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tiktok sisteminde 1000 izlenmenin değeri 1 Dolar’dır. 100 bin izlenmede 100 Dolar kazanır ve 1 milyon izlenmede 1000 Dolar kazanırsınız.

Tiktok izleneme oranlarının artması için organik takip ve etkileşiminizin yüksek olması gerekiyor. İlgi çekici videolarınız sayesinde doğal beğeniler ve izlenmeler alabilirsiniz. İsiz beğenen Tiktok üyeleri gönderdikleri sanal hediyeler ile gerçek para kazançları sağlamanızı olanaklı hale getirir.

Tiktok’ta Hediye Gönderme Nedir?

Tiktok hediye gönderme, kullanıcılar arasında bağış olarak tanımlanır. Sistemin sanal hediye mağazasından seçtiğiniz hediyeleri, istediğiniz kullanıcıya gönderebiliyorsunuz. Böylelikle alınan hediyeler nakit paraya dönüştürülüyor.

Canlı yayın yapan kullanıcılara jeton alınarak gönderilen hediyeler birikir ve banka hesaplarına aktarılır. Ancak bunun için bir hesap bağlamanız gereklidir.

  • Tiktok Ayarlar sayfasına giriş yapın;
  • Hesap simgesine dokunun;
  • Hesap Yaratma sekmesini seçin;
  • Banka hesabı bağla sekmesine tıklayın;
  • Kullandığınız banka hesap numarası ekleyin;

Bağladığınız banka hesabına, topladığınız hediye ve bakiyeleri doğrudan aktarabilirsiniz.

Tiktok Hediye Puanı Nedir?

Tiktok hediye puanı, kazanılan jetonlar üzerinden hesaplanıyor. Alınan 1 jeton 96 kuruş olarak hesaplanmaktadır. Tiktoker kazançlarıyla 100 hediye, 1000 hediye alarak Dolar bazında kazanç sağlanır.

Bayigram hediye kazançlarınız için https://bayigram.com/tiktok-begeni-satin-al/ paketiyle şahane avantajlar sağlıyor.

Teknoloji