Steven Gerrard: Liverpool menajeri olmak benim için bir rüya ama henüz değil

Steven Gerrard: Liverpool menajeri olmak benim için bir rüya ama henüz değil

Liverpool efsanesi, Rangers Teknik Direktörü Steven Gerrard, “Liverpool taraftarı teknik direktör olarak beni değil Jürgen Klopp’u istiyor” dedi. “Liverpool benim kulübüm, orada harika bir yolculuk geçirdim” diyen Gerrard, “Bir gün Liverpool menajeri olmak benim için bir rüya mı, evet öyle ama henüz değil” dedi.

Steven Gerrard: Liverpool menajeri olmak benim için bir rüya ama henüz değil

İskoç ekibi Rangers’ı çalıştıran Steven Gerrard, Liverpool taraftarının teknik direktör Jürgen Klopp’un görevde kalmasını istediğini belirtti.

Gerrard, Premier Lig’de üst üste kötü sonuçlar alan Liverpool’da Klopp’un yerine geçeceği iddiaları üzerine İngiliz basınına konuştu.

Kulüpte teknik direktör değişikliğinin konuşulmaması gerektiğini savunan 40 yaşındaki çalıştırıcı, “Liverpool taraftarı teknik direktör olarak beni değil Jürgen Klopp’u istiyor. Ben de onları destekliyorum. Şu an en iyi menajerlerden birine sahibiz, onu seviyorum” ifadelerini kullandı.

Futbolculuk kariyerinde 19 yıl forma giydiği Liverpool’da gelecekte görev almak istediğini de kaydeden Gerrard, “Liverpool benim kulübüm, orada harika bir yolculuk geçirdim. Bir gün Liverpool menajeri olmak benim için bir rüya mı, evet öyle ama henüz değil” değerlendirmesinde bulundu.

2018 yılından beri Rangers’ı çalıştıran Gerrard, İskoç ekibini 10 yıl aranın ardından Premiership’te şampiyonluğa taşımıştı.

Kaynak: merkezist.com

Spor