Spa Sedyesi Fiyatı

Spa Sedyesi Fiyatı

Spa Sedyesi

Spa tamamen dinlenme ve rahatlama amaçlı yapılmaktadır. İçeri girerken müzik ve ortam da sizleri rahatlatma amaçlıdır. Spa bakımlarında çeşitli tedaviler de uygulanmaktadır. Stresten uzaklaşmak, canlanmak gibi etkenlerin yanında selülit tedavisi ve cilt bakımı yaptırmak da mümkündür. Spa merkezlerinde ayın bazı günlerinde kampanyalar da yapılmaktadır. Kampanyaları takip etmenizi öneririz.

Spa Sedyesi Ne İçin Kullanılır?

İnsan vücudunu rahatlatmak için yapılan spada, spa sedyesi de kişinin üzerine uzanması için kullanılır. Genellikle düz bir biçimdedir. Masaj yatağı olarak da isimlendirilir. Kişinin üzerine yattığında rahat etmesi en temel özelliği olmalıdır.

Sedyenin Teknik Özellikleri

Sedyeler her masaj sonrası silinmelidir. Bu nedenle de alınan sedyenin kolayca silinmesi gerekir. Sedye silinebilir suni deriyle kaplı olması gerekir. Bu sedyeler yaklaşık olarak 200 kg ağırlık taşıyabilmektedirler. Üretimde kullanılan malzemeler sağlam ve kaliteli olmalıdır. Sedyeler ister koltuk ister yatak olarak kullanılabilir. Yerden yükseklikleri 50 cm civarındadır. Koltuğun sırt kısmı ayarlanabilir olmalıdır. Boyutları çeşitlerine göre değişmektedir. Çekmeceli sedyeler de bulunmaktadır. Bu sedyeler malzeme konulabilme açısından daha kullanışlıdır. Sedyenin yatak şeklinde olanlarında baş kısmının yükseltilebilir olmasına dikkat etmek gerekir. İnternet üzerinden çeşitli sitelerden sipariş verebilirsiniz. Uzun süre sedye satışı yapmış olan ve iyi yorum almış siteler tercih edilmelidir. Sedye alımında müşteri rahatlığı ön planda tutulmalıdır. Müşterilerin rahat edebileceği sedyeler tercih edilmelidir. https://probed.com.tr/tr/masaj-yatagi

Genel Kültür