PS 5’e sürpriz bir oyun ile geliyor

PS 5’e sürpriz bir oyun ile geliyor

Birçok kişi her ne kadar oyunun PlayStation 5 konsollarına geleceğini doğrulasa bile yine de tarih net olarak açıklanmamıştı. Bunun üzerine çeşitli sızıntılara bakıldı ve böylece net olarak tarih görülmeye çalışıldı. Elbette bu pek kolay olmadı. Fakat Rockstar Games tarafından gönderilen bir e-posta her şeyi açığa çıkardı.

Oyun şirketi tarafından gönderilen e-posta değerlendirildiğinde 1 Nisan 2021 tarihinden itibaren özel bir kampanya sunulacağı ifade ediliyor. Böylece 2021 yılının ikinci yarısında oyunun PlayStation 5 oyun konsollarına geleceğini söyleyebiliriz.

Tüm bunlara ek olarak PlayStation plus aboneleri oyun ile ilgili bazı avantajlar elde edecek. Mesela bunlardan bir tanesi aylık 1 milyon dolar oyun parası oldu. Ayrıca abonelerin özel eşyalara sahip olabilecekleri ifade edildi. Tüm bunlar genel olarak değerlendirildiğinde oyunun çok daha eğlenceli hale geleceğini söyleyebiliriz.

Rockstar Games tarafından gönderilen e-posta ile birlikte bazı oyun uzmanları bunun talep oluşturmak amacıyla yapıldığını ifade ediyor. Böylece yeni kampanyaların gelme ihtimalinin olduğu söylenebilir. Peki sizce PlayStation 5 için getirilecek bu oyun daha başka ne tür kampanyalar sunabilir?

Kaynak: genel-blog.com

Teknoloji