Meyvelikler İle Büyük Oranda Tasarruf Edin

Meyvelikler İle Büyük Oranda Tasarruf Edin

Sağlıklı yaşamın sırrı yüksek oranda meyve ve sebze tüketiminden geçerken, meyvelikler özellikle doğru muhafaza imkanı yaratarak kullanıcılara büyük oranda fayda sağlıyor. Meyvelerin en iyi şekilde saklanılması için tasarlanan farklı boyut ve renklerdeki meyvelikler, daha geç bozulma yaşanması konusunda etkilidir. Bunun en büyük nedenlerinden biri meyvelerin, kuru bir şekilde meyvelik sayesinde korunabilmesidir. Aksi takdirde nemli bir kap, meyve üzerindeki bakteri ve mikro organizmaların daha hızlı üremesi ve çoğalmasını sağlayarak meyvelerdeki küflenme sürecini hızlandırır. Siz de doğru meyveliği satın alarak ev bütçesine katkıda bulunabilir hem meyve hem de sebzelerinizin uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Mutfağınızın Tasarımına Uygun Meyvelikler

Ews aracılığı ile farklı tarzlarla döşenmiş mutfaklarınız için değişen ren ve ölçülerdeki meyvelikleri şuraya tıklayarak inceleyin. Beş ya da altı bölmeli meyvelikler, tel meyvelik, hasır meyvelik, çekmeceli meyvelik, plastik meyvelik, keçeden yapılma meyvelik, ayaklı meyvelik çeşitleri, tek başına yaşayanlar ya da daha küçük modelleri arayanlar için iki çekmeceli meyvelikler ve çok daha fazlasını Ews üzerinden alabilirsiniz. Mutfağınız ister country tarzda döşensin ister klasik, buradan binlerce farklı renk ve modeldeki meyvelikler arasından size ve zevkinize en uyanı yalnızca birkaç dakika içerisinden seçerek aradığınıza kolay bir şekilde ulaşmanın keyfini yaşayın.

Meyvelik Fiyatları

Meyvelik fiyatları, seçilen model, üretiminde kullanılan ham malzeme, meyveliğin boyutu ve bölme sayısı, deseni, aynı zamanda da renk olmak üzere çok sayıda faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Kapsamlı meyvelik portföyü sayesinde Ews, kullanıcıların geniş fiyat aralığına sahip olmalarını sağlar. Bu sayede bütçeniz ister az ister çok olsun mutfağınız için dilediğiniz tarzda meyveliğe sahip olmak ve satın almak mümkündür. Yaygın olarak her tipte mutfak döşemesine uyması açısından meyvelikler kahverengi, krem rengi, beyaz ya da kızıl – kahve tonlarındaki renklerde tercih edilir. Hesaplı alışverişin adresi olarak bilinen sitemizde meyvelik başta olmak üzere her türlü mutfak araç, gereç ve mobilyalarını bulabilir, güvenli alışverişin tadını en kolay şekilde çıkararak hem vakitten hem de nakitten tasarruf edebilirsiniz.

Genel Kültür