Hocadan Öğrencisine Skandal Hareket

Hocadan Öğrencisine Skandal Hareket

Hocadan Öğrencisine Skandal Hareket

Spor dünyasında ne yazık ki istenmeyen olaylar da yaşanabiliyor. Elenen sporcusuna skandal bir davranışta bulunan hoca tepkilere neden oldu. Elenen sporcusuna tokat atan hocanın görüntüleri bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Görüntüler ise spora yakışmayan davranışları sergiledi. Bu anlar ise kameralara anbean yansıdı. Yediği tokatla neye uğradığını şaşıran sporcu ise ne yapacağını şaşırdı. Spora asla yakışmayan hareketin en ilginç tarafı ise oyuncunun genç bir kız olmasıydı.

Bir Hocaya Yakışmayan Davranış

Diyarbakır’da yaşanan olay bir hocaya yakışmayan davranışları kapsıyor. Türkiye Gençler Tekvando seçimlerinde elenen sporcusuna tokat atan hoca gündemde bomba etkisi yarattı. Bir hocaya yakışmayan bu davranış ise anbean kameralara takıldı. Genç kız ise neye uğradığını anlamadı. Müsabakayı kaybeden genç kız yediği tokat karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı.

deneme bonusu veren siteler

Diyarbakır’da Skandal Hareket

Türkiye Gençler Tekvando seçimlerinde ne yazık ki istenmeyen görüntüler ortaya çıktı. İsmi verilmeyen antrenör müsabakayı kaybeden genç kıza bir anda tokat attı. Bu görüntüler ise kameralara alındı. Sosyal medyada da büyük bir tepki çeken görüntüler sporculuk adına üzücü oldu. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramında yaşanan bu olay bir antrenöre yakışmayacak türdeydi. Oyuncu genç kız ise neye uğradığına bir anlam veremedi. Görüntüler ise videolara anbean yansıdı. Antrenör ise bu davranışı nedeniyle kötü tezahüratlara maruz kaldı.

Spor