Golden State Warriors Da Kazan Kaynamaya Başladı

Golden State Warriors Da Kazan Kaynamaya Başladı

Golden State Warriors da Kazan Kaynamaya Başladı!

Son şampiyon son günlerde zorlu süreçlerden geçiyor. Charlotte başta olmak üzere Miami, Detroit ve son olarak da Orlando yenilgileriyle takım içinde kazanın kaynamaya başladığı konuşuluyor. Takımın son günlerde rehavet havası içinde maçlara çıkıyor olması takımın kimyasını bozmuş durumda. Takım son Orlando Magic yenilgisiyle taraftar tarafından eleştirildi.

5 maçtır kazanmayan Warriors’ta Stephen Curry’in artık liderliğini ön plana koyması gerekiyor. Felakete giden takım her geçen gün daha fazla zorlu günlerden geçiyor. Şampiyonluk rehavetinden çıkamayan takıma yeni transferlerin yapılması gündemde olan etmenler arasında bulunuyor. Yeni transferler kapsamında takımın Lakers’ın yıldızı Russel Westbrook ile anlaşmaya yakın olduğu konuşuluyor.

Fakat Lakers’ın bu transfere pek sıcak bakmadığı konuşulan konular arasında ilk sırada yer alıyor. Kazanın kaynamaya başladığı son günlerde Golden State bu akşam deplasman turnesinde New Orleans Pelicians ile karşı karşıya gelecek. Golden State Warriors’un sezona çok kötü bir başlangıç yapması takımı üzen gelişmeler arasında bulunuyor. Takım kimyasında yaşanan gelişmelerde rol oynayan en önemli etmenlerin başında rehavet ön plana çıkıyor.

Rehavet ortamının her geçen gün takımın kimyasını bozması takım oyununun olumsuz yönde gelişim göstermesinde etkili oluyor. Golden State Warrirors artık kazanarak seri galibiyetlerle yukarılara tırmanmak istiyor. Sezona tekrardan şampiyonluk parolasıyla giren Warriors son günlerde olumsuz performansıyla eleştiri oklarını kendine çekmiş durumda. Onwin

Spor