Ceylan Koynat Kimdir, Ceylan Koynat Tüm Şarkıların Indir Dinle

Ceylan Koynat Kimdir, Ceylan Koynat Tüm Şarkıların Indir Dinle

Türk şarkıcılardan olan Ceylan Koynat 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İzmirli’dir. Burcu terazidir. Aynı zamanda oyunculuk yapmaktadır. Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde Şan eğitimi almıştır. Thm repertuar eğitimini tamamlamıştır. Babasının hapse girmesi sonrasında okulu bırakarak müzik sektöründe çalışmaya başlamıştır. O Ses Türkiye yarışması ile kendi ismini duyurmuştur. Ceylan Koynat elemede “Dert Bende Derman Sende” şarkısını söylemiştir. Ebru Gündeş’in takımına katılmıştır. Katıldığı yarışmada rahatsızlanmasına rağmen sahneye çıkarak şarkısını seslendirmiştir. O Ses Türkiye’den elendikten sonra kendi şarkılarını çıkarmaya başlamış ve kendine ait hayran kitlesini oluşturmuştur. Ceylan Koynat Tüm şarkıları indir ile hemen şarkılara ulaşın.

Ceylan Koynat hayatı hakkında

Ceylan Koynat daha orta okulun son yıllarındayken konser vermiştir ve konsere gelen Sezgin Yaman tarafından fark edilmiştir. Bu süreçte halk eğitim merkezine yazılır ve 3 sene boyunca eğitim alır. Ayrıca hocası Adem Sevinç tarafından sesi çok sevildiği ve sesine güvendiği için aralıksız olarak eğitime devam etmiştir. Stüdyo deneyimi ise Nurettin İlhan’dan dinlediği Eziz Dostum adlı türkü ile başlamıştır.

Dede olarak hitap etmiş olduğu menejeri Mehmet Güçlü aracılığı ile çeşitli müzik hocaları ile tanışmış ve bu sürede vokalistlik yapmıştır. Birçok ünlü sanatçı ile aynı kadroda çalışma fırsatı da bulmuştur. Sanat hayatında ilerlemeye devam ederken konserler, sahne, televizyon, single ve albüm çıkarmıştır. Şu anda ise yeni projeler ve yeni albümler hazırlığını devam ettirmektedir. Aynı zamanda Ceylan Koynat Allah affetsin isimli tek çalışmasını video klibi ile yayınlanmıştır. Burcu terazidir. Memleketi Bitlis’ tir. Sanatçılık ile uğraşmaktadır. Ceylan Koynat’ ın ilk çıkışı Geriye dönemem şarkısıdır. Sonrasında ise Eziz Dostum ile YouTube’da tıklanma rekorları kırmıştır.

Ceylan Koynat tarafından seslendirilen şarkılar

Ağla Gözüm, Allah affetsin, Ararsam açma, Aşk Yasak, Çıkma karşıma, Elini Tutmasam, Gelen lazım, Geriye Dönmem, Sevda değil, Yalnızlık ağır ya, Neden, Ararsam açma, Allah affetsin, Gelen lazım, Ağır ağır, Limon, Tek tabanca, Olur mu?, Sonbahar, Söz vermiştik, Yalnızlık sınavı, Yasak aşk, Yasak, Gözlerine bakınca senin’ dir.

Kaynak https://enyenimp3indir.net

Genel Kültür