Bir Amerikan Müzikali Xoxo

Bir Amerikan Müzikali Xoxo

Bir Amerikan Müzikali: XOXO

Orijinal Netflix yapımı olan XOXO filmi, müzikal ve dram türleri arasında yerini almakta olan filmdir. Film 2016 yılına ait olup, 1 saat 32 dakika boyunca sürmektedir. 26 Ağustos 2016 tarihinde yayımlanmış olan XOXO, ABD’ye ait olan bir filmdir. Christopher Louie tarafından da yönetilmiş olan bir filmdir. Yapım, izleyiciler tarafından değerlendirilmesine göre %71 oranında bir beğeni toplamıştır. Filmin IMDb puanı ise 10 üzerinden 5,1 olmuştur. ZOZO filmi genç draması kategorisi içerisinde yer almak ile kalmayıp müzikal kategorisi içerisine de girmektedir. Asıl dili İngilizce olan bu filmin Netflix platformu üzerinden çokça dil çevirisi yapılmıştır. Altyazılı olarak da platforma tanımlanan bu filmin Yunanca, Arapça, Türkçe ve İngilizce olarak da altyazılı versiyonları platformda yer almaktadır. Film, yayımlanmadan önce 2 adet fragmanını seyircilere paylaşmıştır.

XOXO Filminin Konusu Nedir

Gençlik filmi ya da müzikal kategorisinde yer almakta olan XOXO filminin konusu içerisinde de müzikler oldukça fazladır. XOXO kelime anlamı olarak ise X ve O harflerinin anlamından çıkar. XOXO sarılmak ve öpüşmek demektir. Buradaki X harfi öpüşmek ve O harfi de sarılmak demektir. Böylece XOXO iyi bir arkadaşlığı ya da sıkı bir bağı temsil eder. Çevrede ve bulunmuş olduğu ortamlarda daha yeni yeni tanınmaya başlayan bir DJ, onun çok iyi ve ona çok sadık olan bir dostu, hiçbir şekilde umudun söz konusu olmadığı bir romantikliği, eski bir ilişki yaşamış olan ünlü ve sorunları olan bir çiftin yolları tekrardan bir anda elektronik bir dans müziği festivalinde kesişecektir. Filmde tüm bunları konu edinirken bu çiftin başından geçecek olan maceralar, yaşanacakları anlatmaktadır.

XOXO Filmine Nereden Erişim Sağlamak Mümkün Olacaktır

XOXO isimli orijinal Netflix filmine platform üzerinden kolaylıkla erişim sağlanabilir. Fakat platformun haricinde internette bulunan sayfalardan da filme erişim sağlamak oldukça mümkün olacaktır. İnternet üzerinden netflix izle ya da netflix film izle gibi arama etiketleri ile sayfalara erişim sağlanabilir. Sayfalara erişim sağlanması üzerine ise filme de erişim sağlanmış olacaktır. Netflix platformu üzerinden ya da internet sayfalarından film kolaylıkla izlenebilir.

Genel Kültür