Başlıca Dedektif Bürosu Hizmetlerimiz

Başlıca Dedektif Bürosu Hizmetlerimiz

Başlıca Dedektif Bürosu Hizmetlerimiz

Büromuzun sizlerin hizmetine sunduğu nitelikli olarak yetiştirilmiş her bir özel dedektif sizlerin araştırılmasını istediğiniz kişi hakkında pek çok faydalı veri elde etmektedir. Bu faydalı veriler, özellikle davalarda delil niteliği taşımakta ve sizlerin lehine bir sonuç elde edilmesine olanak tanımaktadır. Hizmetlerimiz sırasında; eş takibinden öğrenci takibine, adres tespitinden boşanma delillerine, şirketlerin araştırılmasından personellerin araştırılmasına kadar hemen her konu detaylı olarak işlenmektedir. Aklınıza takılan her bir soru işaretini en doğru bilgiler ile gidermek ister iseniz deneyimli dedektif kadrosuna sahip büromuzdan yardım talep edebilirsiniz. Talep edilen araştırma çalışmaları ile fiyatların birbirini dengelediği hizmetlerimiz sayesinde bütçenizi çok fazla yormadan istediğiniz bilgilere erişebilirsiniz.

Eş Takibi ve Öğrenci Takibi

Dedektif büroları tarafından sağlanan “eş takibi” ve “öğrenci takibi” hizmetleri sırasında ilk olarak takibi talep eden kişiden bu şahıslar hakkında genel çaplı bilgiler elde edilmektedir. Bir kadın kocasının nerelere gidebileceği, nasıl bir insan olduğu ve nelerden şüphelendiği gibi bilgileri özel dedektifine aktarmalıdır. Bu bilgiler ışığında takibe başlayan dedektif, adamın her yaptığı hareketi kadına an be an iletmektedir. Takibi talep eden kişi kadın olmak zorunda değildir. Erkekler de eşlerinin şüpheli hareketlerini fark ederek özel dedektif büromuzdan destek alabilmektedir. Ayrıca çocuklarının nerelere gittiğini merak eden anne ve babalar da dedektifler tarafından yapılan araştırmalar sayesinde pek çok faydalı bilgi öğrenmektedir. Çocuklarının arkadaş çevresini tanımayan ebeveynler, elde edilen araştırmalar sayesinde onları daha yakından tanıyabilmektedir.

Şirket Araştırması ve Personel Araştırması

İşini iyi bilen dedektif bürosu tarafından verilen hizmetler içerisinde “şirket araştırması” da yer almaktadır. Bu hizmetten en çok bir şirket ile ortaklık düşünen firmalar yararlanmaktadır. Ortaklık kurmak istedikleri şirketlerin ne denli güvenilir olduğu, ekonomik verileri, çalışanların yaptıkları olumlu ve olumsuz dönütler gibi pek çok bilgi uzman dedektiflerimiz tarafından itina ile araştırılmaktadır. Araştırmalar sonucunda elde edilen veriler, araştırmayı talep eden kişilere ayrıntılı olarak sunulmaktadır. “Personel araştırma” hizmetinde de prosedür buna benzer işlemektedir. Şirketlerin bünyelerinde çalıştırmak istedikleri kişilerin güvenilirliklerini detaylı olarak araştırma talepleri, büromuz tarafından karşılanmaktadır.

Genel Kültür