Arkadaşlık ve Sohbet Uygulaması Bumble

Arkadaşlık ve sohbet uygulaması Bumble, kadınları ilk mesajı atmaya teşvik etmek için meydana çıkmış ve çok fazla tercih edilen en iyi arkadaşlık uygulamalarından biridir. Uygulama, kadın kullanıcılarının ilk mesajı atma gücü vererek tacizlerin önüne geçer ve istediği kişiyle konuşup konuşmama hakkını sunar. Aslında, romantizm için uygun olmasanız bile, Bumble sadece yeni insanlarla tanışmak ve arkadaş çevrenizi genişletmek için bile seçenekler sunar.

Kadınlar, iki kişi karşılıklı olarak bağlantı kurduktan ve birbirlerinin ağının bir parçası olduktan sonra ilk hamleyi yaparlar. Uygulamda size gelen mesajdan sonra, bir tür temas kurmak için sadece 24 saatiniz var ve eğer cevap vermezseniz bağlantı kayboluyor.

Eşcinsel bağlantılar veya arkadaşlıklar için, her iki kişi de bu bağlantı kurulunca 24 saat içinde bir hareket yapabilir, ancak yetişemezseniz 24 saatlik bir ilave süre alabilirsiniz.

Arkadaşlık kurma söz konusu olduğunda, Bumble bir flört aramayan insanlar için bir ilişki, aramayan ve sadece network oluşturmak isteyenler için ise arkadaşlık seçeneği olarak 2 farklı görüşme türünden birini seçebilirsiniz. 50 lira ile 500 lira arasında değişen Bumble Boost yükseltmesi, insanlarla tanışmayı ve öne çıkmayı kolaylaştırır.

Bumble, birkaç yıl önce video görüşme ve profile video ve gif ekleme özelliği ekledi ve en iyi arkadaşlık uygulamalarından biri olma yolunda bir adım daha attı. Ayrıca, potansiyel eşinizle oynamanız için bir trivia oyunu ekledi. İsterseniz partnerinizle oynayabilir ve eğlencenize eğlence katabilirsiniz. Ayrıca, Bumble kadınlara öncelik ve üstünlük vermesi özelliğinden dolayı kullanıcılarının büyük çoğunluğu kadındır. Bir kadın arayanlar için bu uygulama çok ideal gelecektir.

Arkadaşlık ve sohbet uygulaması Bumble ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.mekansizin.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür